Uydu ve Anten Kurulumu ve Montajı

Tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimizin, müstakil ev, daire, apartman, site ve konutları ile işyeri, işhanı ve benzeri yerleşim alanlarına, TV yayın sistemi sağlamak amacıyla uydu anten/çanak anten kurulumunu 1999 yılından beri sağlamaktayız. Anten kurulumu sağlarken, şu özelliklerle en güvenli şekilde kurulumu sağlamaktayız, çünkü bu şekilde kurulmamış antenlerin uçma riski vardır ;

  • Anten montaj zemininin sağlamlığını değerlendiriyoruz,
  • Sağlam değilse, ek önlemler ile (saplama yöntemi ile) sağlamlığını arttırıyoruz,
  • Rüzgar geliş açısını ölçerek rüzgar etkisini minimize ediyoruz,
  • Kablo eve geliş güzergahını su sızdırmayacak şekilde düzenliyoruz,
  • Aksi durumlarda, televizyon su alacağından televizyonunuz bozulacaktır ve hatalı kurulum daha yüksek maliyetlere neden olur.
  • Çanak anten sinyalini son sistem SATFINDER ile ayarlıyor, maksimum sinyali yakalıyoruz.

Bu adımları harifyen uygulayarak olası bir rüzgar ve fırtına durumunda hem çanak anteninizin uçmasını engelliyor, hem de yayınınızda bozulmama olmamasının önlemini alıyor ve hem can, hem de mal güvenliğini sağlıyoruz.

Content Image

Content Image

Kurulumda Ücretsiz Keşif

Uydu ve Merkezi Sistem sorunlarınız için ücretsiz keşif yapıyor, her sorunlu kalemi bildirerek onayınıza istinaden işimizi yapıyoruz.

70 TL Sabit Fiyat

Tüm arıza giderim çeşitleri için sabit fiyatımız ile sizlere net ve açık bilgi veriyoruz. Farklı ücret parça kullanmadıkça kesinlikle istemiyoruz.

Güvenli, Referanslı Ekip

1999 yılından beri çalışan ekibimizle, kapınızı açmadan EKİBİMİZ sayfasından kiminle çalıştığınızı doğrulayarak güven veriyoruz.

Ücretlerimiz

 

HİZMETLER/ÜRÜNLER FİYATLAR
UYDU ARIZA SERVİSİ70 TRY
60 CM ÇANAK ANTEN

(NEXT NEXTSTAR)

80 TRY
UNİVERSAL LNB (TEKLİ)25 TRY
10 METRE RG-6 KABLO25 TRY
2 ADET F-KONEKTÖR2 TRY
MİNİHD UYDU ALICISI

(RECEIVER)

120 TRY

Neden Biz?


 20 YILLIK PROFESYONELLİK

2019 ile birlikte meslekteki 20. yılımız. Eğitimli, müşteri-usta arasındaki güven ilişkisinin hakkını verebilen ve gelişime açık profesyonel bir firmayız.

EKİBİMİZİ İNCELEYİN

 DÜRÜST, GÜVENİLİR VE TEMİZ

Türkiye'de herkesin sıkıntılı bir usta anısı vardır. Dürüst ve temiz çalışmamız ile güvenilir olmak ve işimizin referans olup güzel bir usta deneyimi sunmak tek amacımız.

UYDU ANTEN TEKNİK SERVİSİMİZ

Müşterilerimiz Ne Dediler?