LCD ve LED TV Montajı

Küçük, orta boy ve büyük boy televizyonlarınız, duvarınıza dikkatli ölçümlerimiz sonucunda hiçbir yamukluluk olmadan montajı sağlanmaktadır.

Kendi televizyon askı aparatınız yok ise, televizyonunuzun boyutunu (kaç inç olduğunu) nasıl bir askı aparatı istediğinizi bildirmenizdir rica ederiz.

  • Hareketli askı aparatı
  • Sabit askı aparatı

Tüm çalışmalarımız ertesi İMZALI GARANTİ veriyor, müşterimiz ile sorun anında irtibatımızı kopartmıyoruz. Garanti süre ve koşullarımız hakkında açık bilgilendirme yaparak, sizleri servis ertesinde yalnız bırakmıyoruz.

Content Image

Content Image

Kurulumda Ücretsiz Keşif

Uydu ve Merkezi Sistem sorunlarınız için ücretsiz keşif yapıyor, her sorunlu kalemi bildirerek onayınıza istinaden işimizi yapıyoruz.

80 TL Sabit Fiyat

Tüm arıza giderim çeşitleri için sabit fiyatımız ile sizlere net ve açık bilgi veriyoruz. Farklı ücret parça kullanmadıkça kesinlikle istemiyoruz.

Güvenli, Referanslı Ekip

1999 yılından beri çalışan ekibimizle, kapınızı açmadan EKİBİMİZ sayfasından kiminle çalıştığınızı doğrulayarak güven veriyoruz.

Ücretlerimiz

 

HİZMETLER/ÜRÜNLER FİYATLAR
UYDU ARIZA SERVİSİ80 TRY
60 CM ÇANAK ANTEN

(NEXT NEXTSTAR)

80 TRY
UNİVERSAL LNB (TEKLİ)25 TRY
10 METRE RG-6 KABLO25 TRY
2 ADET F-KONEKTÖR2 TRY
MİNİHD UYDU ALICISI

(RECEIVER)

120 TRY

Neden Biz?


 20 YILLIK PROFESYONELLİK

2019 ile birlikte meslekteki 20. yılımız. Eğitimli, müşteri-usta arasındaki güven ilişkisinin hakkını verebilen ve gelişime açık profesyonel bir firmayız.

EKİBİMİZİ İNCELEYİN

 DÜRÜST, GÜVENİLİR VE TEMİZ

Türkiye'de herkesin sıkıntılı bir usta anısı vardır. Dürüst ve temiz çalışmamız ile güvenilir olmak ve işimizin referans olup güzel bir usta deneyimi sunmak tek amacımız.

UYDU ANTEN TEKNİK SERVİSİMİZ

Müşterilerimiz Ne Dediler?